Kontakt

Máte otázky?

  043 4223 839
  0917 178 545
  info@solartour.sk

Otváracie hodiny:
pon - pia | 9:00 - 17:00 

Invia diplom 2015

Referencie

Pred pár dňami som sa vrátil z Milána, veľmi sa mi tam páčilo. EXPO výstava, ktorú som sa rozhodol navštíviť bola skvelá.

Všetky služby (let, transfer, ubytovanie) boli výborné zorganizované, všetko fungovalo ako malo.

Ďakujem!

Svetozar S.
Miláno, IT

Referencie

Z cesty po Barcelone sme sa vrátili, chceme Vám touto cestou poďakovať, bolo to vynikajúce spoje boli všetky zabezpečené, problémy neboli. Chceme poďakovať na hoteli Albeniz na recepcií pani "Erike", ktorá bola veľmi príjemná, ochotná a poradila. Môj osobný názor, že dva dni je v Barcelone málo. sme radi že sme si to o 1 deň predlžili.

Jana L.
Barcelona, ES

Referencie

Ďakujeme za organizovanie zájazdu do Ríma 4.6. bolo všetko super – najmä hotel, spojenie, len moc teplo , ale to vy asi neriešite.... Len malá maličkosť – dopravu späť na letisko nám dali veľmi skoro termín – takže sme boli na letisku o 3,5 hod pred odletom. To je všetko, ale vcelku sme veľmi spokojní. Ďakujeme a pretože sme cestovatelia – asi sa ešte stretneme.

Helena U.
Rím, IT

Referencie

Chtěl bych velice poděkovat za zprostředkování jedné z mých nejlepších dovolených, kterou jsem prožil na ostrově Kos v hotelu Leonidas Hotel & Studios. I když jsem si sám hledal letenky a ubytování, tak jsem se nedostal na lepší cenu, a to u vás byl v ceně ještě transfer. Právě z transferu jsem měl největší obavy, ale všechno proběhlo absolutně bez problému a dle vašich vyčerpávajících instrukcí. Těším se na další cestu s vámi.

Richard K.
Kos, GR

Referencie

Chcem sa Vám poďakovať za Váš príjemný a profesionálny prístup pri sprostredkovaní dovolenky v hoteli Blue Bay Banús. Dovolenka sa nám vydarila po každej stránke, výborne sme si oddýchli. Vaše pokyny ohľadom transferu boli vyčerpávajúce, všetko "klapalo" podľa popisu ...

Anna O.
Costa del Sol, ES
 

"Kamenná" prevádzka našej cestovnej kancelárie SOLARTOUR
bude od 13.03.2020 až do odvolania
ZATVORENÁ.
V prípade potreby nás môžete počas štandardných otváracích hodín kontaktovať telefonicky alebo mailom. Ďakujeme za pochopenie!

 • Mallorca

  Najväčší baleársky ostrov je skutočná exotika kde nájdete kvalitné služby, nádherné čisté pláže a rôzne turistické atrakcie.

  zobraziť hotely

  Mallorca

  zobraziť hotely

  Paríž

  Králi, umelci, zamilovaní či módni nadšenci odhalili krásu hlavného mesta Francúzska. Odhaľte ju aj Vy!

  zobraziť hotely

  Paríž

  zobraziť hotely
 • Costa Brava

  220 km dlhé pobrežie, ktoré je súčasťou hrdého Katalánska, sa tiahne od mestečka Blanes až po hranice s Francúzskom. Spoznajte divoké pobrežie!

  zobraziť hotely

  Costa Brava

  zobraziť hotely

  Miláno

  Hlavné mesto Lombardie si zamiluje snáď každý. Zatiaľ, čo ženy sa budú vyžívať v nakupovaní, muži sa vydajú smerom na futbalový štadión San Sire.

  zobraziť hotely

  Miláno

  zobraziť hotely
 • SAE

  Luxus, mrakodrapy siahajúce až k nebu, ostrovy v tvare paliem, nekončiaca púšť či jazda na ťavách, to všetko zažijete v SAE!

  zobraziť hotely

  SAE

  zobraziť hotely

  Rím

  Hlavné mesto Talianska, kde vedú všetky cesty, je zdobené pamiatkami a v jeho uliciach máte možnosť obdivovať umeleckú tvorbu mnohých významných umelcov.

  zobraziť hotely

  Rím

  zobraziť hotely
 • Costa del Sol

  Naučte sa Flamenco tanec, pozrite sa na býčie zápasy a oddýchnite si na krásnych piesočnatých plážach. Spoznajte Andalúziu na vlastnej koži!

  zobraziť hotely

  Costa del Sol

  zobraziť hotely

  Atény

  V meste Atény, ktoré odpradávna patrilo bohom a v legendách im ostalo až do dnes, je aj napriek modernému pokroku ešte stále cítiť ten úžasný staroveký svet.

  zobraziť hotely

  Atény

  zobraziť hotely

individuálne dovolenkové balíčky na mieru za lepšie ceny ako v klasických cestovných kanceláriach

vyhľadávanie z viac ako milióna kombinácií a aktualizácia cien a dostupnosti každý deň

najvýhodnejšia kombinácia letenka + ubytovanie (+ transfer)

objednávku vybavíte online cez internet rýchlo a pohodlne

garancia najnižšej ceny - ak vám niekto ponúkne lepšiu cenu, rozdiel dorovnáme a dostanete malý darček

všetky služby zabezpečuje cestovná kancelária, ktorá je členom SACKA a je poistená proti insolventnosti

Najnovšie na blogu

Pre niekoho nenahraditeľný pre iných nepotrebný „Delegát“

24.04.2017 14:35 Jana Jasmi Smrečková

Cestovanie a dovolenkovanie sa stalo súčasťou našich bežných životov a jednoducho leto bez dovolenky pri mori si nevieme...

Čítať celý článok

Nielen mesto módy

18.05.2016 15:30 Lucia Kolenčíková

Bývali sme mimo hlavného centra, takže v blízkosti nášho penziónu neboli takmer žiadni turisti. Videli sme to skutočné Miláno...

Čítať celý článok

Ako na letiská mimo SR

26.04.2016 17:00 Jana Jasmi Smrečková

Aj napriek tomu, že žijeme v modernom a vyspelom svete, kde letecká doprava je samozrejmosťou, mnohí z nás sa ešte stále...

Čítať celý článok