Kontakt

Máte otázky?

  043 4223 839
  0917 178 545
  info@solartour.sk

Otváracie hodiny:
pon - pia | 9:00 - 17:00 

Invia diplom 2015

Referencie

Pred pár dňami som sa vrátil z Milána, veľmi sa mi tam páčilo. EXPO výstava, ktorú som sa rozhodol navštíviť bola skvelá.

Všetky služby (let, transfer, ubytovanie) boli výborné zorganizované, všetko fungovalo ako malo.

Ďakujem!

Svetozar S.
Miláno, IT

Referencie

Z cesty po Barcelone sme sa vrátili, chceme Vám touto cestou poďakovať, bolo to vynikajúce spoje boli všetky zabezpečené, problémy neboli. Chceme poďakovať na hoteli Albeniz na recepcií pani "Erike", ktorá bola veľmi príjemná, ochotná a poradila. Môj osobný názor, že dva dni je v Barcelone málo. sme radi že sme si to o 1 deň predlžili.

Jana L.
Barcelona, ES

Referencie

Ďakujeme za organizovanie zájazdu do Ríma 4.6. bolo všetko super – najmä hotel, spojenie, len moc teplo , ale to vy asi neriešite.... Len malá maličkosť – dopravu späť na letisko nám dali veľmi skoro termín – takže sme boli na letisku o 3,5 hod pred odletom. To je všetko, ale vcelku sme veľmi spokojní. Ďakujeme a pretože sme cestovatelia – asi sa ešte stretneme.

Helena U.
Rím, IT

Referencie

Chtěl bych velice poděkovat za zprostředkování jedné z mých nejlepších dovolených, kterou jsem prožil na ostrově Kos v hotelu Leonidas Hotel & Studios. I když jsem si sám hledal letenky a ubytování, tak jsem se nedostal na lepší cenu, a to u vás byl v ceně ještě transfer. Právě z transferu jsem měl největší obavy, ale všechno proběhlo absolutně bez problému a dle vašich vyčerpávajících instrukcí. Těším se na další cestu s vámi.

Richard K.
Kos, GR

Referencie

Chcem sa Vám poďakovať za Váš príjemný a profesionálny prístup pri sprostredkovaní dovolenky v hoteli Blue Bay Banús. Dovolenka sa nám vydarila po každej stránke, výborne sme si oddýchli. Vaše pokyny ohľadom transferu boli vyčerpávajúce, všetko "klapalo" podľa popisu ...

Anna O.
Costa del Sol, ES
 

Pre niekoho nenahraditeľný pre iných nepotrebný „Delegát“


Pridané 24.04.2017 14:35. Autor: Jana Jasmi Smrečková


Cestovanie a dovolenkovanie sa stalo súčasťou našich bežných životov a jednoducho leto bez dovolenky pri mori si nevieme predstaviť. Navštevujeme nové miesta, vraciame sa na tie staré a v zahraničí sa cítime pomaly už ako doma. Zvyčajne na dovolenku chcete vycestovať s celou rodinkou, a preto sa suma za zájazd vyšplhá k nie moc prijateľným a fascinujúcim cifrám.

My sa Vám snažíme priniesť širokú ponuku  zájazdov s čo najnižšími a teda aj najatraktívnejšími cenami. Darí sa nám to aj vďaka tomu, že sme jednoducho zo zájazdov odstránili službu „delegáta“. Na druhej strane to, že na mieste Vás nebude čakať náš zástupca CK, neznamená, že sa o Vás nepostaráme. V podrobných, niekedy dokonca až vyčerpávajúcich pokynoch, nájdete odpoveď na všetko. Ak budete mať nejaký akútny problém, stačí nám len zavolať na našu nonstop linku.

Výhody dovolenkovania a cestovania bez delegáta

  • Cena zájazdu – tým že sú naše zájazdy organizované bez delegáta, cena za zájazd sa podstatne zníži preto, lebo sú nižšie náklady a neplatíte za delegáta.
  • Podrobné pokyny – medzi výhody patria aj podrobné pokyny. Z dôvodu, že nezabezpečujeme delegáta, snažíme sa vypracovať podrobné pokyny, kde nájdete všetko a stačí sa riadiť krok po kroku. Odporúčame venovať pozornosť hlavne časti o preprave z letiska na hotel, ktorú zabezpečuje miestna transferová spoločnosť.
  • Knižný sprievodca – ako darček od nás dostanete malú knižočku o lokalite do ktorej budete cestovať.
  • Viete do čoho idete – od začiatku viete, že naše zájazdy nemajú delegáta. Informácia je uvedená pri popise hotela, pri kalkulácii, rezervácii. A keďže o tom viete vopred, stačí si len prečítať pokyny a ak by ste niečomu nerozumeli, čo i len maličkosti, môžete nás kontaktovať. 
  • V podstate ho nepotrebujete – keď sa budete držať pokynov, nemáte sa kde stratiť. Z lietadla nasledujete pokyny, nájdete miestnu transferovú spoločnosť, ktorá Vás dovezie pred hotel, resp. na miesto, kde je to možné (môže sa stať že z dôvodu dopravnej situácie, budete vyložení na najbližšom možnom mieste). Dovolenku trávite podľa vlastného uváženia. A deň pred odchodom si zistíte čas a miesto odjazdu transferu. Aby sme Vám to uľahčili, vyrobili sme Vám transferovú kartičku, ktorú predložíte na recepcii. Ak by ste si ani s tým nevedeli poradiť, opäť len vytočíte naše telefónne číslo.
  • Ako doma – ak sa cítite ako scestovaný človek, ktorý je v zahraničí ako ryba vo vode, nielenže delegáta nepotrebujete, ale Vás už možno aj trošku otravuje. Veď Vy ste si sám sebe pánom, no nie?

Kedy by ste nemali cestovať bez delegáta

  • Strach – ak sa bojíte vycestovať do cudzej krajiny bez delegáta, neodhovárame Vás a konajte podľa vlastného uváženia a pocitu.
  • Jazyková bariéra – ak máte problém s komunikáciou v cudzom jazyku alebo sa bojíte, že by ste sa nedohovorili, opäť je na Vašom rozhodnutí aký zájazd si vyberiete.
  • Jednoducho ho chcete – ak vyslovene žiadane delegáta, tak si zabezpečte zájazd s delegátom a svojich rodinných známych, priateľov, informujte o našich cenovo výhodných zájazdoch, možno im delegát chýbať nebude.

Ak sme Vás ubezpečili, že delegáta na svojej letnej dovolenke nepotrebujete, vyberte si jeden z našich zájazdov za skvelé ceny na www.dovolenkainak.sk